Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Czytaj więcej... [Zgadzam się]
mail

+48 602 280 283

+48 606 502 000

Czynne Pn-Pt: 9:00-17:00

moje konto koszyk

Rejestracja

osoba prywatna firma

dane do logowania

0%

dane do wysyłki

dane do faktury

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję regulamin oraz politykę prywatności sklepu P.H. MAAG S.C. i wyrażam zgodę na przetwarzanie oraz przekazywanie podmiotom trzecim moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres, e-mail, telefon, firma, NIP) w celu realizacji obsługi procesu zamówień przez P.H. MAAG S.C. z siedzibą ul. Kaczeńca 98, 04-521 Warszawa.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.H. MAAG S.C. w celu korzystania z prowadzonej przez P.H. MAAG S.C. usługi „Newsletter ”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.