Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Czytaj więcej... [Zgadzam się]
mail

+48 602 280 283

+48 606 502 000

Czynne Pn-Pt: 9:00-17:00

moje konto koszyk

O nas

HISTORIA

Firma działa w branży motoryzacyjnej od 1994 r. Specjalizację w autach japońskich i koreańskich zaczęliśmy w 1994r.

Wybór kierunku działania podyktowany był kłopotami klientów w nabyciu części na polskim rynku. Podejmując wyzwanie zaczęliśmy importować części używane i nowe do tych aut.

DZIAŁALNOŚĆ

Części używane i nowe do aut japońskich i koreańskich. Głównym źródłem zaopatrzenia w części jest demontaż samochodów prowadzony w Belgii .

Składujemy także części nowe zamienniki do wszystkich aut japońskich i koreańskich , jakie są dostępne na rynku polskim i europejskim, bazując na różnych dostawcach.

Przeważająca większość adoptów jest produkcji tajwańskiej, gdyż kraj ten jest liderem w tej branży. Posiadamy bardzo duży wybór części eksploatacyjnych różnych producentów w większości japońskich.

Sklep i magazyn znajduje się w Warszawie ul. Kaczeńca 98. Prowadzimy sprzedaż w siedzibie firmy oraz wysyłkową za pośrednictwem poczty lub firm kurierskich.

Głównym zródłem zaopatrzenia

w części jest demontaż samochodów prowadzony w Belgii

szybka dostawa

bezpieczne zakupy

płatność przelewy 24

fachowe doradztwo

gwarancja rozruchowa